Kwiecień 24 2019 16:39:42
Dragon Ball Z - Legend of Super Saiyan
 
MENU
 • Strona Główna
 • FAQ
 • Wymiana

 • Bohaterowie
 • Bossowie
 • Download
 • Galeria
 • Itemy
 • Kody
 • Podstawy
 • Przeciwnicy
 • Recenzja
 • Save'y

 • Solucja
  - Cz.1 - Ziemia
  - Cz.2 - Namek
  - Cz.3 - Ginyu Force i Freeza

  Dragon Ball Nao TopLista
  :: AnimeDream :: Toplista stron o mandze i anime::
  Toplista Anime
  AnimeHit toplista anime
  TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
  Namek Power TOP-100
  Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie
 • Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Legend of Super Saiyan - Itemy

  BULMA - Najtańszy item w całej grze. Przywraca ilość HP danego bohatera o 25 punktów. Mało użyteczny nawet na początku.
  KAME - Odnawia 50 punktów HP wybranej postaci. Dobry item podczas rozgrywki na Ziemi, później niezbyt przydatny.
  KAMI - Całkowicie odnawia HP jednego z bohaterów. Użyteczny w każdym momencie gry.
  PUAR - Przywraca 10 punktów KI. Choć mało efektywny przydaje się przez cały etap rozgrywki na Ziemi.
  MR.POPO - Całkowicie odnawia KI jednego z bohaterów. Średnio użyteczny, rzadko kiedy zużyjemy chociażby 50% energii bohatera.
  KARIN - Przywraca w stu procentach HP i KI danej postaci. Bardzo użyteczny, szczególnie w trakcie gry na Namek. Warto mieć kilka takich kart o ile mamy wystarczającą ilość gotówki.
  SHENRON - Całkowicie odnawia HP i KI u wszystkich bohaterów. Do jej użycia będziemy zmuszeni raz na ruski rok nie mniej jednak warto mieć 1 czy 2 sztuki tej karty :)
  OOLONG - Losuje nam nowe karty. Przydatne np. podczas treningu Goku na planecie Kaio. Warto zapisać stan gry przed użyciem tego itemu ;].
  TURTLE - Równoważy siłę ataku i wartość obrony w naszej puli kart. W mojej opinii to mało użyteczny item.
  LUNCH - Sprawia, że każda karta będzie ulubionym atakiem naszych bohaterów. Pożyteczne w walkach grupowych jednak nie tak by specjalnie wydawać monety.
  BABA - Zmienia wartość obrony wybranej karty na "Z". Średniak pod względem przydatności.
  ENMA - Według mnie lepsza wersja poprzedniego itemu. Zmienia siłę ataku wybranej karty na "Z". Wiadomo, trzeba grać ofensywnie :).
  GOKU - Zmienia siłę ataku wybranej karty na "Z" oraz jej wartość obrony na "Z". Efekt powalający, niestety, jest to rzadki i drogi item.
  CHI CHI - Zmienia symbol karty na "Magic". W połączeniu z Enmą i Piccolo tworzy zabójcze połączenie. Jeden z najlepszych itemów w grze.
  G.GOHAN - Sprawia, że przeciwnik nie jest w stanie całkowicie uniknąć ataku a ponadto nie może wykonać ruchu przez jedną turę. Bardzo pożyteczna karta, pozwala przechylić szansę na naszą stronę w starciu z silniejszym przeciwnikiem.
  PICCOLO - Zmniejsza wartość ataku i obrony następnego ataku przeciwnika do minimum. Świetna sprawa, warto używać przed zastosowaniem magicznych ataków.
  BUBBLES - Pozwala przez pewien czas unikać walki. o_o
  KING KAIO - Zwiększa BP wybranej postaci o 25%. Bardzo pożyteczny item, dość łatwo go zdobyć w późniejszych etapach gry. Warto używać na bossach w trakcie rozgrywki.
  SAICHOR - Zwiększa BP danego bohatera o 50%! Super item, ale dość rzadki. 3 możemy dostać podczas rozgrywki. Dwa z nich powinno się zachować na finałowe walki z Freezerem i Vegetą.
  SCOUTER #1 - Mierzy poziom mocy przeciwnika i podaje dokładne informacje co do ilości hp oraz ki. Wybucha jeżeli wróg ma powyżej 22.000 BP i działa tylko przez trzy pojedynki. Raczej ciekawostka niż coś użytecznego :P.
  SCOUTER #2 - To samo co wyżej z małą różnicą. Limit energii podniesiony został do 200.000BP i zużywa się dopiero po pięciu walkach. Nadal "bezużyteczny kawałek złomu".
  ESCAPE - Pozwala uciec z walki i zregenerować siły przy punkcie leczniczym. Według mnie, bardzo mało użyteczne.
  GOHAN - Specjalny Quest Item. Dostajemy go za uratowanie Mr.Popo przed Saibaimenami. Używamy go w walce z Raditzem (prawdziwym) co jest jedynym sposobem na pokonanie go.
  MOON - Unikalny item, który otrzymujemy po zabiciu Nappy. Umożliwia zamianę Son Gohana w Oozaru podczas pojedynku z Vegetą. Jeśli jednak przybył Goku to można ten item sprzedać i zyskać mnóstwo gotówki :)
  YAIJROBE - Nie jestem pewien czy można ten item zdobyć tylko raz ;]. W każdym bądź razie, przed walką z Vegetą i Nappą możliwe jest wykonanie małego questu dla Yaijrobe (szczegóły niżej; Patrz "Cra") i uzyskanie tego itemu. Pozwala on na przyzwanie tego jegomościa do walki. Użyteczne jedynie w razie gdy Vegeta zamieni się w Oozaru podczas pojedynku.
  VEGETA - Dostajemy po pokonaniu Vegety na Ziemi. Po użyciu przylatuje do nas Vegi i pomaga w walce. Musimy go użyć przed pokonaniem Dodorii inaczej item przepadnie. Tej karty możemy użyć tylko raz a mamy dwóch bossów do wyboru Kivi'ego albo Dodorię wartych aby ściągnąć pomoc. Można też oczywiście ten item sprzedać i zyskać nieco monet.
  PORUNGA - Legendarny item w grze. Pozwala on nam na spełnienie trzech życzeń. Zamiany wszystkich naszych kart z puli na takie z wartością ataku i obrony "Z" ze znaczkiem "Magic", podwyższeniu poziomu danej postaci oraz obniżeniu o połowę punktów HP wszystkim wrogom w obecnej walce. Co trzeba zrobić by ją zdobyć? Prawdopodobnie, bo sam nigdy jej nie uzyskałem, trzeba wykonać w trakcie rozgrywki następujące czynności (tłumaczenie z zagranicznych stron). Uzyskać powyżej 4 poziomu u Son Goku przed walką z Raditzem. Nastepnie użyć karty "Moon" na Gohanie podczas walki z Vegetą. Nie dać się trafić ani razu podczas ucieczki przed Dodorią a na koniec, przetrwać przynajmniej 4 rundy Nailem w walce z Freezerem. Czy ten sposob jest skuteczny? Zachęcam do spróbowania :)
  CRA - Żabka :). Dostajemy ją od Oolonga po przyniesieniu mu itemu "Lunch". Da on nam wtedy tą ropuszkę. Zanosimy ją do Yaijrobe, który ze smakiem oddaje się konsumcji i odwdzięcza się kartą "Yaijrobe".
  SMOCZY RADAR - Pierwszy przedmiot jaki otrzymujemy w grze. Wskazuje on lokalizację Smoczych Kul. Ma trójstopniową zmienną skalę. Bardzo przydatny ponieważ jest to jedyny sposób na ustalenie punktu
  lokalizacji w którym się znajdujemy z racji tego, że twórcy gry poskąpili mapy ^^.
  SMOCZE KULE - Opisywać nie trzeba ;]. Zbieramy je na Namek aby przywołać Porungę.

  Komentarze
  mmaro dnia styczeń 22 2013 14:22:47
  Jeśli chodzi o ITEM Porunga to działa bo sam go zdobyłem
  mmaro dnia styczeń 22 2013 14:23:58
  Jeśli chodzi o ITEM YAIJROBE to można go zdobyć również na Namek w jednej z jaskiń
  mmaro dnia styczeń 22 2013 14:25:51
  Jeśli chodzi o ITEM MOON można go zdobyć na Namek w momencie gdy mamy do wyboru ITEM PORUNGA albo właśnie ITEM MOON (Gohan ma wtedy mega BP)
  markzelezny dnia październik 22 2014 11:54:20
  Teraz gra wydaje się zdecydowanie łatwiejsza:-)
  --
  www.e-wozki-widlowe.com/wozki-widlowe-lodz
  Dodaj komentarz
  Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
  Oceny
  Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

  Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

  Brak ocen.
  Copyright &Colos; 2012

  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie