Kwiecień 24 2019 16:01:13
Dragon Ball Z - Legend of Super Saiyan
 
MENU
 • Strona Główna
 • FAQ
 • Wymiana

 • Bohaterowie
 • Bossowie
 • Download
 • Galeria
 • Itemy
 • Kody
 • Podstawy
 • Przeciwnicy
 • Recenzja
 • Save'y

 • Solucja
  - Cz.1 - Ziemia
  - Cz.2 - Namek
  - Cz.3 - Ginyu Force i Freeza

  Dragon Ball Nao TopLista
  :: AnimeDream :: Toplista stron o mandze i anime::
  Toplista Anime
  AnimeHit toplista anime
  TopLista Naj Stron ANIME I MANGI
  Namek Power TOP-100
  Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie
 • Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Legend of Super Saiyan - Solucja Cz.2 - Namek
  Nasi bohaterowie przylecieli na Namek aby zebrać Smocze Kule. Zanim jednak zabierzemy się za wykonanie tego zadania, najpierw wykonujemy czynność, która nie jest sprecyzowana w grze a konieczna do pchnięcia akcji dalej czyli znalezienie Emi'ego. Od miejsca startu kierujemy się na południowy wschód. Charakterystyczne miejsca jakie powinniśmy minąć to dwie kosmiczne kapsuły które moment wcześniej śmignęły nam nad głowami (stoi tam Kivi, ale nie warto go teraz zaczepiać [#17]) oraz drugie, sklepik. Na lewo od niego stoją trzy domki [#18]. Emi'ego znaleziemy w największym z nich w jednym z garnków (używając opcji LOOK).  Teraz możemy już odpalić radar. Bliżej nas, na północy znajdziemy dwóch nameczan, Tsuma i Mai'a [#19], którzy, jeśli mamy Emiego w grupie, bez problemu oddadzą nam kulę i dodatkowo dołączą do naszej ekipy. Po udaniu się do kuli leżącej daleko na północy zobaczymy Freezę oraz jego podkomendowanych [#20] próbujących wymusić oddanie kuli na nameczanach. Son Gohan ocali nameczańskie dziecko, Dende przed śmiercią z ich rąk. Na nieszczęście za bohaterami rusza w pogoń Dodoria, jeden z ludzi Freezy.  Ucieczka przed różowym kosmitą polega na omijaniu wypuszczanych przez niego pocisków ki [#21]. Dodoria będzie je wypuszczał zarówno w linii prostej jak i podkręcając je, każde trafienie zabiera nam punkty hp (ilość zależy od poziomu mocy naszych postaci). Warto postarać się i nie dać trafić ani razu za co dostaniemy super item "SAICHOR" [#22].  Po wydostaniu się z łapsk Dodorii możemy zabrać się za odszukanie ostatniej Smoczej Kuli. Lecimy zgodnie ze wskazaniem radaru a powinniśmy trafić do jaskini [#23]. Nie powinniśmy kierować się dokładnie w miejsce wskazane przez urządzenie ponieważ natrafimy na ślepe korytarze. Odbijamy w lewo [#24] i udajemy się w dół, w przedostatniej "komnacie" skręcamy w prawo i w dół a gdy zauważymy długą ścieżkę w prawo, podążamy nią. Po pewnym czasie natrafimy na otwartą część groty, udajemy się ścieżką do góry. Uwaga na spadający kamień który zabiera punkty życia [#25]! Kawałek dalej czeka na nas Smocza Kula [#26] oraz wyjście z jaskini.
  Gdy wychodzimy na powierzchnię zostajemy zaatakowani przez wspomnianego już Kivi'ego.


  KIVI
  HP - 220
  KI - 100
  BP - 18000
  Exp - 50

  Nasi bohaterowie powinni mieć poziom ok. 7000-15000 by bez większych problemów pokonać Kivi'ego. Możemy użyć karty "VEGETA" dzięki czemu zyskamy potężnego sojusznika i w mig uporamy się z przeciwnikiem.


  Po pokonaniu żołdaka Freezy zacznie pojawiać się nam komunikat, który mówi, że Bulma jest w niebezpieczeństwie. Wracamy do statku (mniej więcej na północ) i lądujemy obok niego. Pojawi się dobrze nam znany Dodoria.


  DODORIA
  HP - 288
  KI - 120
  BP - 22000
  Exp - 50

  Jeżeli wykorzystaliśmy item "VEGETA" w poprzednim pojedynku to koniecznie musimy wytrenować naszych bohaterów przynajmniej do poziomu 9000-15000. Z taką mocą naszych podkomendowanych powinniśmy pokonać Dodorię w przyzwoitym czasie. Warto posiadać karty "CHI CHI" i "G.GOHAN" i po użyciu tychże atakować Gohanem, który jest najsilniejszy, atakiem "Masenko".


  Mały przerywnik od wydarzeń na Namek. Son Goku musi trenować w swoim kosmicznym statku by móc mierzyć się z Freezerem [#27]. Wybieramy siłę ciążenia [#28] (nie należy przesadzać, ciążenie ok. 50x wymaga poziomu mocy ok. 50-60tys.). Mamy nieograniczoną liczbę kart więc nie ma problemu.  Następnie, na planecie Kaio będziemy trenować naszego bohatera, którym tym razem jest Piccolo. Wszystko wygląda identycznie jak z Goku, różnica jest tylko w ostatnim pojedynku ;).


  NAPPA I RADITZ
  HP - 220/200
  KI - 68/32
  BP - 4000/1500
  Exp - 700

  Przyjemny pojedynek na odprężenie i przy okazji ciekawostka fabularna. Sterujemy Piccolo, który ma moc około 8000. Starzy wrogowie na tym etapie gry są już słabiutcy a zwłaszcza Raditz, którego pokonanie zajmie co najwyżej 2 tury x).


  Powracamy na Namek, widzimy cut-scenkę w której Vegeta zostaje pokonany przez kolejnego ze sług Freezera, Zarbona a my ponownie sterujemy ekipą Son Gohana. Na radarze wyświetlone są dwie kule. Kierujemy się do tej bliżej nas i zabieramy ją bez żadnych problemów [#29]. Dalej jednak nie pójdzie tak gładko. Nie lecimy do kolejnego miejsca wskazywanego przez radar a dokładnie na południe (daleko, dodatkowo trzeba odbić kawałeczek na zachód) od niego i wchodzimy do jaskini [#30].  Łącznie znajduje się w niej 7 mini-jaskiń [#31] a w każdej z nich przełącznik [#32] na którym musimy użyć opcji "LOOK". Warto dokładnie upewnić się czy odpaliliśmy wszystkie by później nie powtarzać wszystkiego od nowa. Wychodzimy z groty i lecimy w kierunku kuli. Tam czeka na nas kolejna jaskinia.  Łatwo się tu zgubić. Po wejściu idziemy w górę, w lewo i wybieramy ścieżkę w górę [#33]. Następnie obchodzimy duży masyw skalny z prawej strony [#34], ale kiedy go ominiemy skręcamy w lewo [#35]. Cały czas trzymamy się skały z lewej strony aż ujrzymy wyraźny korytarz wiodący na zachód [#36]. Tam kawałek dalej czeka na nas upragnione źródełko i jeżeli użyliśmy wszystkich przęłączników w poprzedniej jaskini będziemy mogli iść dalej.
  Idziemy w dół aż zobaczymy z lewej strony wejście do mini-jaskini gdzie dołączy do nas Nail i będziemy musieli pokonać jego kopię.

  IMITE NAIL
  HP - 250
  KI - 150
  BP - 31500
  Exp - 400

  Silny przeciwnik, nasi powinni mieć co najmniej 14000-19000. Na całe szczęście dołącza do nas Nail, który ma moc na poziomie aż 42000 BP. Nie posiada on żadnych super technik, ale jego "Energy Beam" i tak będzie potężniejszy od "Masenko" Gohana.


  Kierujemy się wąskim przejściem w dół, blokuje go Bobo, ale to zwykła płotka [#37] (nie mam pojęcia czemu jest widoczny na mapce). Skręcamy w prawo, idziemy nim aż korytarz zakręci do góry a przy drugim skrzyżowaniu odbijamy w prawo [#38] i kierujemy się ku wyjściu.  Z pewnością rzuci nam się w oczy domek stojący na skale. Wchodzimy tam i gadamy z Saichoro. Najstarszy Nameczanin da nam Smoczą Kulę, podniesie bohaterom kilka lvli a także, niestety, odłączy Naila od grupy.

  Teraz już pozostaje tylko udać się w drogę powrotną. Po wyjściu z jaskini zjawią się Vegeta i Zarbon. Ten pierwszy przyłączy się do nas a tego drugiego musimy teraz pokonać.

  ZARBON
  HP - 232
  KI - 160
  BP - 23000
  Exp - 3500

  Bardzo łatwy boss. Nasi ulubieńcy mają poziom ok 19000-26000 a na dodatek dołącza do nas Vegeta z 32000 BP. Jakby tego było mało jest on odporny na KAŻDY atak Zarbona! Walka będzie bardzo króciutka i prościutka ;].
  ZARBON MONSTER
  HP - 320
  KI - 160
  BP - 30000
  Exp - 3500

  Transformacja poprzedniego przeciwnika. Jego hp i bp wyraźnie się zwiększają, lecz także nasi bohaterowie dostali kolejny poziom doświadczenia. Vegeta ma teraz 35000 i nadal jest nietykalny dla Zarbona. Walka będzie dość długa z uwagi na sporą liczbę punktów życia u tego bossa, ale można ją wygrać bez używania przydatnych itemów.


  Po załatwieniu podkomendowanego Freezy ponownie wcielamy się w skórę Son Goku i odbywamy kolejne pięć treningów na statku...
  Komentarze
  Brak komentarzy.
  Dodaj komentarz
  Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
  Oceny
  Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

  Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

  Brak ocen.
  Copyright &Colos; 2012

  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie